حفاظ بوته ای دیوار

حفاظ بوته ای چه نوع حفاظی است؟

حفاظ بوته ای یکی از انواع حفاظ‏ها است که شبیه حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ‏ها از میلگردهای شماره 10 ساخته می‏شوند. حفاظ‏های بوته‏ ای با نام‏ حفاظ خاری یا حفاظ خاری آهنی هم شناخته می‏شوند. به دلیل اینکه این نوع حفاظ‏ها از بوته ‏های خاردار در طبیعت الهام گرفته شده ‏اند، حفاظ بوته ‏ای نام گرفته اند. ساختار این نوع حفاظ‏ها به گونه ‏ای است که ایمنی محوطه شما را افزایش می‏دهند.

حفاظ‏های بوته ‏ای در بخش‏های مختلف ساختمان و محوطه شما قابل استفاده هستند؛ مانند روی دیوارها، روی فنس‏ها و پنجره‏ ها. این نوع حفاظ از نظر ظاهری زیبا دارند؛ بنابراین با نصب این حفاظ‏ها، زیبایی نمای ساختمان شما افزایش می‏یابد و ظاهر ساختمان شما مدرن می‏شود. به دلیل تنوع زیاد این نوع حفاظ‏ها در طرح، اندازه و ارتفاع،  مشتریان زیادی جذب این نوع حفاظ‏ها می‏شوند تا علاوه بر افزایش امنیت ساختمان خود، آن را جذاب‌تر و زیباتر سازند. از دیگر دلایل استقبال این نوع حفاظ‏ها، قابلیت نصب آن در بخش‏های مختلف ساختمان است.

 

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته‏ای

شکل ظاهری حفاظ بوته ای تقریباً شبیه بوته‏ های خارداری است که در طبیعت هستند؛ یعنی از میله‏ های نوک تیز و موج دار ساخته می‏‏شوند؛ بنابراین وقتی حفاظ روی هر قسمت از ساختمان نصب شود، توجه رهگذران را به خود جلب می‏کند. این نوع حفاظ‏ها با توجه به شکل خاص خود در انواع محوطه ‏ها و ساختمان کاربرد دارند. از جمله محیط‏های متداول برای نصب حفاظ بوته ‏ای می‌توان به پایگاه های نظامی، فرودگاه ها، مدارس، مجتمع‏های مسکونی و ویلاها اشاره کرد. علاوه بر این در هتل‏ها و زندان‏ها از این حفاظ‏ها در بخش‏های مختلف استفاده می‏شوند. با توجه گستره وسیع کاربرد این نوع حفاظ‏ها، می‏توان گفت حفاظ‏های بوته ‏ای برای افزایش امنیت محیط‏های مختلف به ویژه ‏های فضاهای بزرگ بسیار کاربرد دارند.

حفاظ روی دیوار طرح الیزه کد ۹۳۱
بیشتر بخوانید

حفاظ بوته ای چه ویژگی‏هایی دارد؟

امروزه حفاظ‏های بوته ‏ای در اندازه های مختلف توسط متخصصان با تجربه کشورمان در کارگاههای مجهز ساخته می‏شوند؛ اما یک سری اندازه‏ ها با ارتفاع استاندارد وجود دارند که انتخاب شما را راحت‏تر می‏کنند. علاوه بر این میزان تراکم میله ‏های حفاظ بوته ‏ای می‏تواند متفاوت باشد؛ اما باید حد استاندارد تراکم رعایت شود تا در عملکرد امنیتی این حفاظ‏ها اختلال ایجاد نشود؛ بنابراین شما می‏توانید با توجه به اندازه، ارتفاع، تراکم مورد نظر و حتی رنگ دلخواه خود، اقدام به خرید حفاظ بوته ‏ای کنید.

 

حفاظ بوته‏ای

با انتخاب این حفاظ‏ها زیبایی ساختمان و محوطه خود را دوچندان می‏کنید. نصب حفاظ‏های بوته ‏ای کار چندان سختی نیست. اگر نصب حفاظ بوته‏ ای را به افراد متخصص و ماهر در این حوزه بسپارید،  آن را در کوتاه‏ترین زمان و با کمترین هزینه برای شما نصب خواهند کرد. اگر می‏خواهید خودتان کار نصب را انجام دهید، بهتر است ابتدا از چند نفر متخصص در مورد نصب آن مشورت بگیرید و سپس به شیوه ‏ای اصولی آن را نصب کنید. به یاد داشته باشید اگر پس از خرید حفاظ بوته ای، خودتان امکانات و مهارت نصب آن را ندارید، حتماً از افراد متخصص درخواست کنید این کار را برای شما انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *