درب-فلز-مدرن

درب-فلز-مدرن


درب های فلزی مدرن:

عده ای بر این باور می باشند که پرداخت هزینه های گزاف جهت تعویض درب های فلزی قدیمی با درب فلزی مدرن کار بیهوده ای می باشد و این هزینه ها بی فایده می باشد.

اما لازم به ذکر می باشد که این باور کاملا اشتباه می باشد. در حقیقت این درب علاوه بر این که در زیبایی نمای بیرونی ساختمان موثر می باشد، امنیت فوق العاده بالای آنها مانع از نفوذ سارقان به داخل ساختمان می شود.

درب فلزی مردن مزیت های زیادی دارد. از انواع درب های فلزی مدرن می توان به درب فلزی حیاط، درب فلزی فرفورژه، درب فلزی پارکینگ و … اشاره کرد.

مزیت درب فلزی مدرن:

  1. افزایش ارزش خانه های مسکونی با نصب درب های فلزی:

در حقیقت با انتخاب یکی از درب های فلزی برای ساختمان می توانیم ارزش ساختمان و خانه مسکونی را افزایش دهیم. وجود درب فلزی برای منازل و یا ساختمان های مسکونی نوعی امتیاز محسوب می شود زیرا علاوه بر افزایش زیبایی نمای بیرونی ساختمان، امنیت ساختمان را تامین می کند و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

در پروژه های ساختمانی که در بازسازی ساختمان ها از درب های فلزی استفاده می کنند تا 90 درصد به ارزش ملک اضافه می کنند، در نتیجه مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب می کنند. در واقع افرادی که قصد تعمیر و یا فروش ساختمان مسکونی دارند، انتخاب درب فلزی مدرن بهترین ایده جهت افزایش ارزش ملک و حفظ امنیت آن می باشد.

  1. تامین امنیت ساختمان با انتخاب درب فلزی
درب فلزی مدرن کد ۹۵۵
بیشتر بخوانید

درب های فلزی متنوع و مختلفی تهیه و تولید شده اند که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فردی خواهند داشت. از بین انواع درب های فلزی مدرن، درب های تولید شده با استفاده از آهن و یا ورقه های فولادی یکپارچه از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

در نتیجه چنین درب هایی از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و مانع از ورود سارقان به داخل ساختمان می شوند. در حقیقت عبور کردن از این درب ها کار دشواری می باشد، با کردن آن ها با سر و صدای زیادی همراه می باشد و امکان شکستن آن ها وجود ندارد.

درب های فلزی مدرن نسبت به درب های چوبی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد. لازم به ذکر می باشد که درب های فرفورژه نیز مقاومت بالایی خواهد داشت.

  1. سرمایه گذاری با نصب درب فلزی

درب های فلزی مدرن نسبت به انواع درب های تولید شده طول عمر بسیار بالایی دارند. در حقیقت این نوع درب ها عمر طولانی دارند و در صورتی که از آن ها به خوبی محافظت شود تا 20 سال کیفیت خود را از دست نمی دهند و عملکرد بالایی دارند.

اگر سطح درب های فلزی مدرن به خوبی سمباده کشی نشود و یا سطح آن ها از چربی پاک نشود، همچنین رنگ آمیزی و پردازش آن ها به خوبی صورت نگیرد بعد از مدتی سطح آن ها پوسته پوسته می شود و باعث ریختن رنگ ها می شود.

درب فلز توسط سیستم و یا فناوری رنگ کوره ای رنگ می شوند در نتیجه در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی و … مقاوم می باشند. همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم می باشند.

ساخت انواع درب فلزی به ویژه درب فلزی پارکینگ با استفاده از برش لیزری
بیشتر بخوانید

  1. قیمت درب فلزی مدرن

درب های فلزی مدرن انواع بسیار گوناگون و متنوعی دارند که هر کدام از آن ها قیمت منحصر به فردی خواهند داشت. قیمت درب فلزی به عوامل مختلفی چون وزن آن و تعداد درب های آن بستگی دارد.

به عنوان مثال درب های تک لنگه یا دولنگه دارای قیمت های متفاوت می باشند. توجه کنید که قبل از انتخاب درب فلز باید فضای و یا ابعاد محل مورد نظر را به خوبی اندازه گیری کرد. برای پارکینگ می توانید از درب فلز مانند درب های ریلی و یا درب های کنترلی استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *