زمان تعویض درب پارینگ

زمان تعویض درب پارکینگ جزو گزینه های نوسازی  که برای افزایش کاربری، زیبا سازی نمای ساختمان، افزایش امنیت و کیفیت کار تاثیر گذار می باشد.


درب فرسوده علاوه بر هزینه های مداوم تعمیر، قادر به تامین امنیت و آسایش خانه شما نیست و همچنین جلوه ناخوشایند‌ی به ساختمان، محله و شهر شما می دهد. زمان تعویض درب پارکینگ جزو گزینه های نوسازی  که جهت گریز از تعمیر های مکرر، افزایش کاربری، زیبا سازی نمای ساختمان، افزایش امنیت و کیفیت کار بسیارتاثیر گذار می باشد.

زمان تعویض درب پارکینگ

طول عمر مفید درب پارکینگی را 5 الی 10 سال می گویند ولی افزایش یا کاهش این مدت به متریال درب، وزن درب و شرایط نگهداری نیز بستگی دارد. که چند اقدام ساده و کاربردی در افزایش عمر و کاهش خرابی درب موثر می باشد.

درب فلزی سنگین عمر کوتاهی  دارد و فشار زیادی به لولای درب واردمی کند روغن کاری لولای درب را  مرتب انجام دهید. بعلاوه بعد از یک زمستان سرد و یخبندان، بعضی از درب های بیرونی نیاز به تنظیم و رگلاژ درب مجدد دارند که در صورت عدم توجه موجب کاهش عمر درب می‌شود. در زمان مشاهده کوچکترین زنگ زدگی، به بتونه کاری و بازسازی رنگ بپردازید.

نکات مهم و ضروری

وقتی که تصمیم به بازسازی یا نوسازی ساختمان قدیمی می گیرید تعویض درب پارکینگ در ساختمان هم جزو گزینه های نوسازی می باشد که جهت گریز از تعمیر های مکرر، افزایش کاربری، زیبا سازی نمای ساختمان، افزایش امنیت و کیفیت کار بسیارتاثیر گذار است . امروزه نسل جدید درب های فلزی با تنوع زیاد و مطابق با سلیقه های مختلف در بازار موجودمی باشد که انتخاب را برای صاحبان ملک کمی سخت کرده است. جهت تعویض درب پارکینگی توجه به مواردی از قبیل امنیت، نحوه ساخت، نوع کاربری انواع درب، بسیار اهمیت دارد.

قیمت آهن آلات
بیشتر بخوانید
زمان تعویض درب پارکینگ
زمان تعویض درب پارکینگ جزو گزینه های نوسازی  که برای افزایش کاربری، زیبا سازی نمای ساختمان، افزایش امنیت و کیفیت کار تاثیر گذار می باشد.

امنیت درب پارکینگ

امنیت یکی از ویژگی های اصلی در انتخاب درب پارکینگ  که حفظ و تامین آن ملزم دقت در انتخاب متریال درب و اقدامات دیگر می باشد  درب های فلزی که با پروفیل های آهنی و ورق های فولادی ساخته می‌شوند استحکام زیادی داشته و جزو ایمن ترین درب ها به حساب می آیند.

درب لیزری، نسل جدید درب های آهنی که طرح های متنوعی بر روی ورق فولادی برش زده می‌شود. وجود این طرح ها بر روی درب لیزری، چالش امنیت را در ذهن مشتریان ایجاد کرده که برای رفع این چالش، بهتر است که این نوع درب ها را از کارخانه های معتبر خرید کنید که به صورت یکپارچه باشد که امنیت درب را ضمانت می‌کند و از شیشه های نشکن یا ورق پانچ برای پشت طرح ها استفاده کنید که علاوه بر افزایش امنیت، باعث زیبایی بصری درب نیز می‌شود.

تاثیر نحوه ساخت

روش سنتی ساخت درب های آهنی در کارگاه های جوشکاری و بصورت دستی می باشدکه این روش معایبی از قبیل: تعداد محدود طرح ها، کیفیت کار پایین، احتمال زنگ زدگی است و بعلاوه درب ها بصورت خام تحویل مشتری داده می شود و کارهای وقت گیری از قبیل تهیه رنگ، قفل، دستگیره و … بر عهده خریدار می باشد. با توجه به اینکه تهیه شیشه نشکن و اجرای رنگ کوره‌ای توسط خود خریدار امکان پذیر نیست، در نتیجه امنیت و کیفیت کار نیز با کیفیت نخواهد بود. ولی نسل جدید درب های فلزی در محیط کارخانه، با مواد اولیه درجه یک و با استفاده از دستگاه های پیشرفته در اندازه های استاندارد و سفارشی در طرح های متنوع تولید می شود. درب پارکینگ مدرن بصورت پک آماده نصب، شامل رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک، شیشه نشکن، قفل، دستگیره و یراق آلات به مشتری ارسال می شود. وجود رنگ کوره‌ای بر روی این درب ها، موجب افزایش مقاومت در برابر انواع شرایط جوی و جلوگیری از پوسیدگی درب می‌شود.

درب پارکینگ در تبریز
بیشتر بخوانید

درب پارکینگ را تعمیر کنیم یا تعویض؟

ساختمان هایی که  مدل درب پارکینگی قدیمی را به کار می برند  اکثرا بصورت دستی باز و بسته شده که با توجه به وزن زیاد این درب ها، به مرور زمان درب از تنظیم اولیه خارج می‌شود و این کار را برای سارقان راحت می‌کند. همچنین قفل های قدیمی امنیت کافی را ندارند و به راحتی می‌توانند باز کنند. که بعضی ازصاحبان بر روی درب قدیمی، قفل برقی یا جک بازویی نصب می‌کنند که این راه هم برای چند سالی می‌تواند موثر باشد. تعویض درب قدیمی با درب شیک و مدرن علاوه بر افزایش امنیت و آسایش برای افزایش ارزش ملک و زیباسازی، کمک زیادی می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *