درب های فرفورژه

 

10 دلیل که درب فلزی فرفورژه ساخته شده یکی از موارد ضروری است

درست مثل ساخت آجر، آهن فرفورژه نیز تاریخچه ای پر رنگ دارد که به طلوع تمدن باز می گردد. به دلیل زیبایی بی انتها و تجزیه ناپذیری مجازی، هر دو این مواد از زمان های بسیار قدیم عناصر مهم ساختاری و طراحی خانه ها بوده اند. همچنین وقتی با هم در یک ساختار استفاده شوند و بسیار عالی به نظر می رسند.

درب های ورودی آهن فرفورژه قرن ها جلوه ای از عظمت و ابهت را به آستانهای دنیا تحویل داده اند. درب های آهنی که به طور گسترده و بی انتها، سنگین و چند وجهی شناخته می شوند، امنیت و عملکرد هر خانه را فراهم می کنند. هنگامی که با یک چراغ فرعی یا عرضی ترکیب می شود، یا با نور معلق در فضای باز برجسته می شود، یک درب فلزی فرفورژه می تواند یک ورودی فراموش نشدنی ایجاد کند.

 

جذاب ترین جنبه درب های ورودی آهن فرفورژه تنوع سبک آن ها است. درب های ورودی آهنی به سبک سنتی معمولاً دارای طرح های مارپیچی ساخته شده با دقت هستند. در همین حال، درب های آهنی معاصر هنوز هم برای خانه های مدرن تر در دسترس هستند و دارای طرح های زاویه دار و هندسی بیشتری هستند. در حالی که درب های ورودی آهن فرفورژه یادآور خانه های سبک دوره ویکتوریا هستند؛ اما به دلیل ظاهر برنز و براق آنها در طراحی های مدرن بیشتر گنجانده شده اند.

با این وجود زیبایی نفس گیر همه آن چیزی نیست که درب های آهنی ارائه می دهند. تعداد بیشتری از دارندگان خانه این درها را نصب می کنند که به دلیل امکانات گسترده و مزایای گسترده ای است که بسیاری از آنها هستند.

مشخصات ماشین های جوشکاری
بیشتر بخوانید

صاحبان خانه می توانند در حالی که بیانیه طراحی معاصر با درب آهن ساخته می شوند، محل سکونت خود را بیشتر کنند.

فرفورژه
فرفورژه

تاریخچه مختصر آهن فرفورژه

اصطلاح “ساخته شده” یک زمان گذشته باستانی از فعل “کار کردن” است. به عنوان صفت، این آهن “کار شده” هنگامی که به شکل چکش خورد “تبدیل” شد. طبق این مقاله، “قبل از پیشرفت های مدرن در ساخت فولاد، آهن فرفورژه متداول ترین شکل آهن قابل انعطاف بود. این بدان معنی است که بر خلاف چدن، آهن فرفورژه آنقدر شکننده نیست. آهن فرفورژه دارای محتوای کربن کمتری است که باعث می شود تا جوشکاری آن سخت تر و محکم تر شود. آهنگران دوره های قبل توانستند این آهن را به طرح های نفس گیر تبدیل کنند.

آهن فرفورژه دو نوع مختلف دارد: ذغال و آهن گودال. منابع آنلاین خاطرنشان می کنند که “آهن ذغال در اصل از عصر آهن تا اواخر قرن هجدهم استفاده می شد و از طریق آتش زغال تولید می شد. آهن پوکه ای که از طلوع عصر صنعتی استفاده می شود، از چدن در کوره غیرمستقیم زغال سنگ ساخته می شود. “

10 دلیل که درب های آهنی فرفورژه فرآیند داغ طراحی خانه هستند

1)  این شماره 1 دلیل بسیاری از صاحبان خانه برای بیان این درب ورودی است. کنار هم قرار گرفتن آهن با ساختار آجری از نظر بصری ماندگاری را نشان می دهد که هیچ ماده ساختمانی مصنوعی نمی تواند از آن تقلید کند.

درب فلزی فرفورژه تک یا دوتایی که ساخته شده اند، دارای طرح های چشم نواز و چند رنگ هستند که توجه به آن ها را جلب می کند، به خصوص وقتی که با استفاده از پتینه غنی از آجر ساخته شده باشد.

قیمت قوطی و پروفیل ۹۶/۱۰/۲۴
بیشتر بخوانید

همچنین 9 دلیل عملی دیگر برای انتخاب درب های آهنی وجود دارد.

2) ریکی جیمز از آجر آکمی گفت: “کیفیت مواد در این درها درجه دوم است.” “صنعت آنها ظاهر و احساس هر خانه را افزایش می دهد.”

فرفورژه
درب فلزی فرفورژه

) عملاً بدون تعمیر و نگهداری هستند. بر خلاف درب های چوبی، آن ها هرگز پوسیده نخواهند شد یا تاب نخورند.

4) نصب آن ها آسان است. آن ها به طور استاندارد با شیشه ایمنی عایق بندی شده است، صفحه های امنیتی قابل جابه جایی و سیستم سلب هوای مناسب عرضه می شوند.

5) امنیت آن ها تقریباً از سایر درها بیشتر است. این درب ها از فولاد 12 گیج با کیفیت بالا ساخته شده اند. درب های غیرفعال دارای پیچ نصب شده اند تا هنگام استفاده از آن ها قفل ایمنی فراهم شود.

6) آن ها دارای سیستم زهکشی داخلی هستند. هر درب دارای یک طرح منحصر به فرد شیب دار در زیر صفحه پانل شیشه است. این اجازه می دهد تا باران به سمت خارج و دور از صفحه شیشه و درب تخلیه شود.

7) مانند آجرسازی آن ها از نظر مصرف انرژی کم مصرف هستند. به این درب های آهنی کف عایق پلی اورتان با کیفیت بالا جهت عایق بندی در طول سال تزریق می شود. کف همچنین به جلوگیری از تشکیل زنگ زدگی کمک می کند و برای ایجاد دوام در هر شرایط آب و هوایی شدید ساخته می شود. هر درب همچنین دارای آب و هوا است که به بهره وری انرژی می افزاید.

8) شیشه های لولایی دارند. به گفته متخصص های درب های مختلف: “این ویژگی راحتی در مورد تمیز کردن شیشه را فراهم می کند.” “این هم چنین به صاحب خانه این گزینه را می دهد که پانل شیشه را برای تهویه باز نگه دارد و با قفل شدن درها هم چنان از امنیت برخوردار باشد.”

درب فلزی ریلی طرح cnc کد ۱۴۲
بیشتر بخوانید

9) هر سخت افزار درب کار خواهد کرد. در نصب درب های فرفورژه سخت افزار استاندارد درب پذیرفته می شود تا نیاز به قفل و قفل های سفارشی یا سخت پیدا شود. اما به دلیل ضخامت آن ها به پیچ های طولانی تری نیاز دارند.

فرفورژه
درب فلزی فرفورژه

. “این درها را می توان سفارش داد.” “به عنوان مثال، درب های سفارشی را می توان با شکست حرارتی برای خانه های در آب و هوای سردتر سفارش داد. می توان آن ها را تقریباً در هر اندازه، طرح خاتم آهن و چندین گزینه شیشه ای از جمله گاز آرگون سفارش داد. برای سهولت نصب، نقشه های طراحی با کمک رایانه در هر درب سفارشی گنجانده شده است. “

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *