درب فلزی لیزری در طرح های بسیار متنوع با امنیت بسیار بالا

امروزه نیز در طراحی و معماری، درب ساختمان تأثیر بسیار مهمی در زیبایی و جلوه ظاهری ساختمان دارد. اگر درب ساختمان هوشمندانه انتخاب شود می تواند زیبایی نمای خارجی ساختمان را دوچندان کند و جلوه ای خاص به ساختمان ببخشد، که درب برش لیزری   با جلوه ی خاصی که دارد، می تواند بهترین گزینه برای درب ورودی ساختمان شما باشد.

 

درب لیزری

 

 

همچنین باید دقت کرد تنها ظاهری زیبا برای یک درب ساختمان، کافی نیست. درب ساختمان باید در کنار زیبایی، دارای امنیت بالایی نیز باشد. چراکه اگر درب ساختمان به اندازه کافی ایمن نباشد، احساس آرامش و امنیت از ساکنین آن ساختمان سلب می شود.

انواع درب فلزی لیزری 

درب ها با توجه به کاربردهایی که دارند به دو دسته ی درب حیاط و درب داخلی تقسیم می شوند. مسئله بسیار مهمی که در انتخاب درب حیاط مؤثر است، امنیت بسیار بالا و زیبایی آن است و همچنین چون در برابر تابش مستقیم نور خورشید و نزولات آسمانی قرار می گیرد باید بسیار با کیفیت و دارای استحکام و مقاومت بالا باشد تا بتواند طی سال های متوالی فرسوده نشده و سالم بماند. قابل به ذکر است که درب برش لیزری بندرعباس  به دلیل داشتن رنگ کوره ای الکترواستاتیک، ضد خش و ضد زنگ بوده که در طی چندین سال کاملا سالم می ماند و با توجه به تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد، همچنین با توجه به پروفیل ها و قوطی های با کیفیتی که در این درب ها به کار رفته است. این درب ها از استقامت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند.

طرح لیزری آترینا
بیشتر بخوانید

 

 

درب برش لیزری بندرعباس توسط دستگاه های پیشرفته و همراه با افراد با تجربه و ماهر تولید و عرضه می گردد.

در طراحی و اجرای نمای هر ساختمانی انتخاب درب ورودی زیبا و شکیل که به ظاهر ساختمان زیبایی دوچندان بدهد از اهمیت بالایی برخوردار است. و شاید بتوان گفت در نگاه اول و در بدو ورود به یک ساختمان داشتن یک درب ورودی خوب نشان دهنده کیفیت ساختمان باشد.

در زمان سفارش درب فلزی لیزری صنایع فلزی توفیقی  امکان سفارش با طرح مورد نظر یا آرم و لوگوی خریدار امکان پذیر می باشد.

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21039
درب دو لنگه لیزر – کد 21039

در زمان خرید این درب ها باید به نکات ذیل توجه نمود

  • ضخامت ورق فلزی استفاده شده در ساخت درب که درب های فلزی لیزری با ورق های فلزی با ضخامت های مختلف قابل ساخت می باشد.
  • نوع پوشش رنگ که بهترین نوع آن کوره ای الکترواستاتیک می باشد.
  • نوع شیشه که در مرحله اول حتماً می بایست از نوع نشکن بوده و در کنار آن می توان برای زیبایی از شیشه رفلکس رنگی استفاده کرد.
  • نوع قفل که بر اساس نیاز مشتری می تواند در مدل های مختلف و با سایزهای مختلف برروی این درب ها نصب گردد. کیفیت قفل نصب شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
  • چهارچوب درب که می بایست تحمل میزان بار وارده و فشار ها را تحمل نماید و مقاوم بماند

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *