درب برش لیزری CNC

درب طرح دار فلزی لیزری چیست؟

هدف از نگارش این محتوا ﺁشنایی شما با درب برش لیزری صنایع فلزی توفیقی تبریز و ویژگی های این محصول است. همان طور که می دانید درب یکی از مهم ترین ارکان یک ساختمان است و از آنجایی که هم امنیت ساختمان را تا تامین می کند و هم بر زیبایی نمای ساختمان ها بسیار تاثیرگذار است لذا کاربران در انتخاب این محصول بسیار حساس هستند این مسئله سبب شد که درب های ساختمانی از گذشته تاکنون از نظر ابعاد و طرح و شکل تغییرات زیادی داشته باشند. درب هایی که امروزه موردپسند مشتریان می باشند درب هایی هستند که دارای دو ویژگی مهم باشند. اولا از امنیت بالایی برخوردار باشند دوما زیبا و شیک باشند و با نمای ساختمان همخوانی داشته باشند. برای اینکه درب مورد نظر دارای این دو ویژگی باشد نوع رنگ و شیشه ی به کار رفته در درب ها بسیار مهم می باشند چرا که بر زیبایی و دوام و کیفیت درب ها می افزایند.

حال اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد درب برش لیزری صنایع فلزی توفیقی  افزایش دهید و با ویژگی ها و مزایای درب برش لیزری در تبریز  آشنا شوید می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21050
درب دو لنگه لیزر – کد 21050

درب های برش لیزری CNC

برش لیزری با دستگاه برش لیزری انجام می گیرد. فرآیند هم اینگونه است که با استفاده از پرتو لیزر عمل تبخیر، ذوب شدن یا برای برش یا حذف مواد انجام می گیرد. برش لیزری CNC معمولا از علم نور، یک گاز کمکی و یک سیستم راهنما برای هدایت و تمرکز پرتوهای لیزر به قطعه مورد نیاز استفاده می کند که فوایدی زیاد هم دارد.

 • سرعت زیاد نسبت به سایر روش ها
 • ضایعات کمتر
 • قابل استفاده بر روی اکثر مواد فلزی و غیرفلزی
 • زمان پردازش کمتر و تولید بیشتر
 • حداقل انحراف و پیچ و تاب در ساخت
 • دقت بیشتر در مقایسه با آهن فرفورژه
درب دو لنگه cnc ویلایی کد ۹۸۲
بیشتر بخوانید
درب دو لنگه لیزر - کد 21045
درب دو لنگه لیزر – کد 21045

 

درب برش لیزری CNC

در زمان خرید درب برش لیزری CNC به چه نکاتی باید توجه کرد؟

درب های فلزی لیزری صنایع توفیقی متال در طرح های متنوع تولید گردیده تا مورد پسند تمام مشتریان عزیز قرار گیرد. این درب های در طرح های متنوع بالغ بر 250 طرح متفاوت و زیبا تولید شده است که با توجه به درخواست شما مشتریان عزیز امکان ساخت این درب ها با طرح درخواستی شما نیز امکان پذیر می باشد. همچنین این درب ها در ابعاد های متفاوت در انواع تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه قابل تولید می باشد.

 1. ضخامت ورق فلزی استفاده شده در ساخت درب که درب های فلزی لیزری با ورق های فلزی با ضخامت های مختلف قابل ساخت می باشد.
 2. نوع پوشش رنگ که بهترین نوع آن کوره ای الکترواستاتیک می باشد.
 3. نوع شیشه که در مرحله اول حتماً می بایست از نوع نشکن بوده و در کنار آن می توان برای زیبایی از شیشه رفلکس رنگی استفاده کرد.
 4. نوع قفل که بر اساس نیاز مشتری می تواند در مدل های مختلف و با سایزهای مختلف برروی این درب ها نصب گردد. کیفیت قفل نصب شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
 5. چهارچوب درب که می بایست تحمل میزان بار وارده و فشار ها را تحمل نماید و مقاوم بماند.
درب دو لنگه لیزر - کد 21047
درب دو لنگه لیزر – کد 21047

 

درب برش لیزری CNC

مزایای درب لیزری

البته عملکرد اصلی و جذابیت درب های لیزری این است که امنیت خانه شما را افزایش می دهند. یک درب لیزری با کیفیت بالا ورود مجرمان به خانه شما را خیلی دشوار می کند.

در واقع، حتی ظاهر یک درب لیزری نیز مانع مجرمان خواهد شد، زیرا آن ها تلاش و سر و صدا مربوط به شکستن درب امنیتی را درک می کنند و در عوض توجه خود را به اهداف راحت تری معطوف می سازند.

وقتی این واقعیت را در نظر می گیرید که سالانه بیش از 200،000 سرقت در استرالیا گزارش می شود و 70٪ از مهاجمان خانه از درب ورودی وارد می شوند،

قیمت پروفیل و قوطی ۹۷/۶/۲۶
بیشتر بخوانید

کاملا منطقی است که درب ورودی خود را به بهترین شکل ممکن ایمن کنید. هنگام خرید درب لیزری، باید اطمینان حاصل کنید که از استانداردهای لازم برخوردار است.

درب طرح برش لیزری به دلیل ترکیب تک برگ و کمبود قطعات متعدد، از دوام بالاتری برای صاحبان خانه برخوردار است. این افزایش دوام به معنای محافظت بیشتر از حمله به خانه است.

 

درب تک لنگه لیزر - کد 21041
درب تک لنگه لیزر – کد 21041

 

درب برش لیزری CNC

رنگ کاری درب برش لیزری

علاوه بر این درب برش لیزری را عموما در کوره های استاتیک رنگ می کنند به همین دلیل این درب ها ضد زنگ و خش هستند و نیازی به رنگ کردن ندارند. این ویژگی کمک می کند که بتوان از درب ها در مدت زمان طولانی استفاده کرد. همچنین کمک می کند که دیگر در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ ندهند. علاوه بر این در ساخت درب برش لیزری در تبریز از قوطی ها و پروفیل هایی استفاده می شود که سبب می شود بر کیفیت و دوام این محصول بیافزایند. از این رو استحکام و استقامت و دوام درب برش لیزری در تبریز از سایر نمونه های مشابه بسیار بیشتر است. و لذا از آنجایی که استقامت و استحکام از مهم ترین فاکتورهای درب ساختمانی بشمار می روند اغلب کاربران درب برش لیزری را برای ساختمان خود انتخاب می کنند.

همان طور که ذکر شد علاوه بر امنیت و استحکام، زیبایی درب ها نیز برای خریداران بسیار مهم است به همین دلیل تولیدکنندگان در زمان تولید و ساخت درب برش لیزری  میتوان طرح های متنوعی روی آن ها ایجاد می کنند و این محصولات را با طرح های متنوعی روانه بازار می کنند. در واقع تنوع طرح و رنگ از دیگر ویژگی های درب برش لیزری صنایع فلزی توفیقی بشمار می رود به گونه ای که بیش از 250 طرح و رنگ متنوع و زیبا از این محصول را می توانید در بازار مشاهده کنید.

درب ورودی تک لنگه کد ۷۲۵
بیشتر بخوانید

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21036
درب دو لنگه لیزر – کد 21036

 

درب برش لیزری CNC

مروری بر فناوری تولید درب برش لیزری

برای تولید درب های فلزی با استفاده از فناوری برش لیزری cnc، صفحات فولادی با ضخامت مشخص برای این کار استفاده می شوند. قطر صفحات ممکن است ۳ یا ۴ میلیمتر باشند و یا بسته به قدرت یا توان دستگاه برش لیزری از ضخامت متفاوت استفاده شود. با استفاده از این فناوری، پرتوی قوی لیزر بر روی صفحه فولادی متمرکز شده و با توجه به برنامه ریزی طراحی که برای برش صفحه فولادی در نظر گرفته شده است، بر روی صفحه حرکت می کند.

طرح ها و مدل هایی که می توان از طریق دستگاه برش لیزری بر روی این صفحه های فلزی ایجاد کرد بسیار متنوع و جذاب بوده و در برخی موارد، حیرت انگیز است. انواع درب برش لیزری و سایر شهر ها که با این فناوری تولید می شوند، نمای متفاوتی را برای ساختمان به وجود می آورند.

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21031
درب دو لنگه لیزر – کد 21031

 

درب برش لیزری CNC

دلایل خرید درب برش لیزری

طبیعتا یکی از مهم ترین عوامل که مشتریان را به خرید درب برش لیزری ترغیب می کند. استحکام بسیار بالای این درب ها است که امنیت ساختمانشان را تامین می کند. در واقع امنیت و استحکام درب های فلزی لیزری به قدری بالا است که نه تنها از این درب ها برای پارکینگ ها استفاده می شود. بلکه از ﺁن ها برای ورودی باغ ها و حیاط ها و سازمان ها و ادارات و ورودی ساختمان ها استفاده می شود. در واقع نصب یک درب فلزی با برش لیزری چه ساده و چه غیر ساده می تواند به نحو مطلوبی امنیت ساختمان ها را تامین کند. در واقع مدل های متنوع این درب ها صرفا برای زیباتر شدن ساختمان ها است.

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21030
درب دو لنگه لیزر – کد 21030

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *