خرید و یا تعویض درب فلزی پارکینگ:

انتخاب یک درب فلزی پارکینگ با کیفیت عالی و مناسب با سبک طراحی ساختمان، نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن ها بزرگ می باشد و در ابتدا درب پارکینگ به چشم می آید باید از درب هایی با طرح و یا نقشه زیبا و جذاب استفاده کرد. با انتخاب درب پارکینگ یا درب فلزی حیاط مدرن می توان ارزش ملک و یا ساختمان را افزایش داد. برای انتخاب درب های فلزی مدرن باید به نکات مختلفی دقت کرد. لازم به ذکر می باشد که درب فلزی حیاط، درب فلزی ویلا و … باید مشخصات منحصر به فردی داشته باشند.

نکات مهم در خرید و یا تعویض درب فلزی پارکینگ:

توجه به تعمیرات و نگهداری درب پارکینگ: درب پارکینگ یکی از درب های بسیار متنوع می باشد که در مدل های گوناگون تهیه و تولید شده است، در نتیجه انتخاب آن ها کار نسبتا دشواری می باشد. برای انتخاب درست باید به نگهداری از درب ها و تعمیرات آن ها توجه شود. درب پارکینگ نسبت به درب های دیگر به مراقبت بیشتری نیاز داد، در نتیجه باید به جنس آن و پوشش سطح درب توجه شود. در حقیقت سطح درب های پارکینگ باید پوشش مناسب داشته باشند تا در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشند. در صورتی که  درب پارکینگ مجهز به کنترل از راه دور باشد، باید سرعت باز و بسته شدن درب را تنظیم کرد. این نوع درب ها فلزی می باشند و به راحتی می توان آن را شست.

با انواع درب فلزی پارکینگ آشنا هستید؟
بیشتر بخوانید
درب فلزی
درب فلزی

توجه به مواد اولیه مناسب در درب فلزی پارکینگ: یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید و یا انتخاب درب پارکینگ توجه به مواد اولیه درب های فلزی می باشد. در هنگام خرید درب باید توجه کرد که کدام یک از درب ها برای شما مناسب می باشد. در بین انواع مختلف و متنوع درب ها، درب های فلزی، درب های بسیار رایج و متنوع می باشند. این نوع درب ها مقاوم می باشند و در برابر شست و شو مقاومت بالایی دارند. امروزه درب هایی با استفاده از رزین و چوب تولید شده است که به درب های کامپوزیتی معروف می باشد. درب های فایبرگلاس از دیگر درب های انعطاف پذیر با قیمت پایین می باشد.

نحوه باز و بسته شدن درب فلزی پارکینگ: چگونه باز و بسته شدن درب های پارکینگ از نکات بسیار مهم در انتخاب درب ها می باشد. در حقیقت بعضی از درب های پارکینگ به صورت ریلی و بعضی دیگر با زاویه 90 درجه می باشند. در حقیقت درب هایی با زاویه 90 درجه برای ساختمان هایی با فضای زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. درب های ریلی به صورت کشویی روی زمین عقب و جلو می روند.

درب فلزی
درب فلزی
  • تامین امنیت توسط درب فلزی پارکینگ: در انتخاب درب پارکینگ سراغ درب هایی بروید که امنیت ساختمان را تامین کند و مانع از ورود سارقان به ساختمان شود. بهترین درب ها از نظر امنیت درب های فلزی می باشند.
  • انتخاب رنگ درب فلزی برای پارکینگ: درب هایی را برای پارکینگ انتخاب کنید که دارای طرح های مدرن و کلاسیک باشد تا در نمای خارجی ساختمان تاثیر مثبت داشته باشد. خاصیت رنگ پذیری درب های فلزی بسیار بالا می باشد و می توان به رنگ های خاکستری، مشکی طلایی، کرم و … اشاره کرد که انتخاب آن ها به سلیقه افراد بستگی دارد.
درب برش لیزری در شیراز
بیشتر بخوانید

 

درب فلزی
درب فلزی

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21037
درب دو لنگه لیزر – کد 21037

 

درب دو لنگه لیزر - کد 21031
درب دو لنگه لیزر – کد 21031

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *