تعویض درب های فلزی قدیمی با درب فلزی CNC 

تعویض درب های قدیمی چه اهمیتی دارد؟

  خانواده ها برای تعویض درب های قدیمی ساختمان اقدام می کنند، علت آن چیست؟

در تعویض درب های قدیمی و انتخاب درب فلزی CNC  به چه نکاتی باید توجه کرد؟

همچنین تعویض درب ها چه فایده ای دارد؟

سوالات مطرح شده، مهم ترین سرفصل ها می باشند که هنگام تعویض درب های سنتی در ذهن مشتریان ایجاد می شود. در اینجا قصد داریم به بررسی سوالات بپردازیم.

دلایل زیادی وجود دارد که به توجیه مشتریان در مورد درب فلزی CNC  کمک می کند. در ادامه قصد داریم به این دلایل اشاره کنیم.

علت تعویض درب های فلزی قدیمی:

  1. تعویض درب های قدیمی باعث افزایش ارزش خانه می شود.

بعد از نظرسنجی ها و تحقیقات صورت گرفته به این نتیجه پی برده شده است که تعویض درب فلزی حیاط، درب فلزی پارکینگ قدیمی با درب های فلزی جدید و مدرن مانند درب فلزی CNC  حدود 5 درصد در ارزش نهایی خانه موثر می باشد و ارزش آن را افزایش می دهد.

افزایش ارزش خانه به مراتب بیشتر از هزینه ای می باشد که برای تعویض درب های قدیمی با درب های مدرن پرداخت می شود. در نتیجه برای تعویض درب های قدیمی بهتر است با دقت نظر و علاقه این کار را انجام دهید، زیرا این کار 90 درصد به نفع شما می باشد.

با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توان نمونه های درب های فلزی را مشاهده کرد. امروزه درب های فلزی زیادی وارد بازار شده اند که دارای طرح های خلاقانه و بی نظیری می باشند. درب فلزی CNC   درب هایی می باشند که نمونه ای از درب های بی نظیر و فوق العاده هستند که امروزه مورد استفاده قرار گرفته اند.

درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن
  1. بهره وری انرژی با تعویض درب های قدیمی

درب های فلزی مدرن نسبت به درب های فلزی قدیمی از خاصیت عایق بودن بهتری برخوردار می باشند، در نتیجه از خارج شدن هوای گرم به بیرون و یا ورود هوای سرد به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. به عبارت دیگر درب های فلزی مدرن مانند درب فلزی CNC  از خروج انرژی جلوگیری می کند و باعث بهره وری انرژی می شوند. در حقیقت از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند.

درب های فلزی و یا درب های فایبرگلاس، نمونه درب هایی می باشند که از پنل های یکسره جهت تولید استفاده شده اند که علاوه بر دوام و استحکام، از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. لازم به ذکر می باشد که درب فلزی CNC  نیز دارای چنین ویژگی هایی می باشند.

در اکثر درب های فلزی CNC  از شیشه سکوریت استفاده شده است که فضای عایق ایجاد شده توسط شیشه ها تا 80 درصد از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. درب فلزی CNC  یک درب ایده آل در هر ساختمان می باشند که مانع از اتلاف انرژی می شوند.

  • درب های با دوام و استحکام بالا، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری با تعویض درب های قدیمی

یکی از مهم ترین مزیت های تعویض درب های قدیمی با درب های مدرن، استحکام و دوام آن ها می باشد. درب فلزی CNC  ، درب های فلزی مدرن و درب های فایبرگلاس درب هایی می باشند که از هسته های مهندسی تقویت شده ساخته شده اند که باعث عدم پیچ خوردگی آن ها می شود.

قیمت پروفیل ۹۶/۹/۲۶
بیشتر بخوانید

در حقیقت این نوع درب ها نسبت به نمونه های چوبی پیچ خوردگی کمتری دارند. لازم به ذکر می باشد که بعضی از درب های چوبی از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می باشند اما تفاوت آن ها با درب های فلزی مدرن در نگهداری آن ها می باشد. درب های فایبرگلاس و فولادی، غیر متخلخل هستند و در برابر انبساط و انقباض مقاوم می باشند. در نتیجه درب های مقاوم و با کیفیت می باشند.درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن
  1. با تعویض درب های قدیمی با درب های مدرن، امنیت خانه را افزایش دهید.

در حقیقت تعویض درب های قدیمی و ایمن سازی ورودی ساختمان، امنیت خانه را افزایش می دهد. با پیشرفت فناوری در صنعت ساختمانی، درب های با کیفیت و محکم تولید شده اند که نسبت به نمونه های قدیمی امن تر و ایمن تر می باشند. درب های ساخته شده با فایبر گلاس از کیفیت بالایی برخوردار می باشند  و درب های فلزی تولید شده توسط استیل از زیبایی بی نظیری برخوردار می باشند. لازم به ذکر می باشد که درب های نامبرده از نظر اتلاف انرژی کاملا بهینه سازی شده اند و کاربرد آن ها نیز آسان می باشد. درب فلزی CNC  دربی می باشد که توسط ورق های فلزی با ضخامت بالا تولید می شوند، در نتیجه مقاوم و ایمن خواهند بود.

به طور کلی تاکید می کنیم که برای حفظ امنیت خانه و یا ساختمان از درب های فلزی مدرن نیز استفاده کنید. تمام قسمت های درب های فلزی مدرن مانند لولاهای درب، چهارچوب، قفل ها، شیشه سکوریت به کار رفته و صفحه های یکپارچه فولادی و … از نظر ایمنی سطح بالایی دارند. در نتیجه در تولید انواع درب های فلزی به ویژه درب فلزی CNC  امنیت همه جانبه آن ها مورد توجه بوده است.

درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن

هنگام تعویض درب های قدیمی با درب های جدید چه مراحلی باید طی شود؟

در نگاه اول برای تعویض درب های فلزی قدیمی با درب های جدید به تخصص و یا مهارت خاصی نیاز نمی باشد. اما توصیه می شود برای تعویض درب های قدیمی با درب ها فلزی مدرن از یک شرکت و یا فرد متخصص که در این زمینه مهارت کافی را دارد، کمک بگیرید. تعویض درب ها باید توسط افراد ماهر صورت گیرد تا امنیت منزل را افزایش دهد، همچنین تعویض درب ها می توان در ظاهر ساختمان ب شدت تغییر ایجاد کند.

نکات مهم در تعویض درب های فلزی قدیمی:

نکات مهمی در تعویض درب های فلزی قدیمی باید مورد توجه قرار گیرد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. آماده کردن وسایل مورد نیاز : قبل از این که برای انجام کار اقدام کنید، باید وسایل مورد نظر را تامین کند. درب ها فلزی قدیمی به وسایل کمتری نیاز دارند اما درب های مدرن به وسایل متنوع و پیچیده ای نیاز دارند. اگر درب های انتخابی دارای سیستم هوشمند و الکتریکی می باشند بهتر است از افرادی متخصص در این زمینه کمک گرفت زیرا نصب هر کدام از قسمت های این نوع درب توسط متخصص منحصر به فردی صورت می گیرد.
  2. از مهم ترین وسایل مورد نظر در نصب درب های فلزی جدید مانند درب فلزی CNC   می توان به چکش، دریل برقی، پیچ و میخ و مته ها، پیچ گوشتی، لولاها، گُوه، لباس کار، دستگیره ها و … اشاره کرد. اگر برای تعویض درب های قدیمی با درب فلزی CNC از شرکت استفاده می کنید، نگرانی های تامین تجهیزات و لوازم را نخواهید داشت
درب پارکینگ در تبریز
بیشتر بخوانید
درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن

بدون تخریب نما برای تعویض درب های قدیمی اقدام کنید: یکی از مهم ترین اقداماتی که قبل از تعویض دربهای قدیمی  باید انجام شود، اندازه گیری دقیق آن ها می باشد. در حقیقت اندازه درست و دقیق درب مورد نظر مانع از خراب شدن نما می شود. برای راحتی کار و اندازه گیری دقیق تر می توان درب های قدیمی را اندازه بگیرید انتخاب درب جدید با اندازه گیری های مشابه درب قدیمی شما باعث می شود روند تعویض درب قدیمی بسیار ساده تر انجام شود. برای انجام بهتر و دقیق تر این کار می توان از شرکت های معتبر مانند مرکز درب فلزی توفیقی کمک گرفت. حتی می توان از طریق برقراری ارتباط با مسئولین مربوطه از آن ها راهنمایی گرفت.

از دیگر عواملی که باید مورد اندازه گیری قرار گیرد چهار چوب درب های فلزی قدیمی و یا قاب آن ها می باشد. بعد از این که درب جدید خریداری شد، باید درب قدیمی را از محل خود خارج کرد، سپس درب جدید را در محل مورد نظر قرار داد. در اینجا باید تمام بست های کهنه درب را برداشته شود و درب جدید را درست در مکان معین شده قرار داد، سپس آنها را در جای خود، محکم بست. نصاب درب  باید نسبت به این که چهارچوب و پانل یکنواخت هستند، مطمئن شود. لازم به ذکر می باشد لولا ها باید مقابل سوراخ ها قرار گیرند

 

درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن

موارد مهم قبل از تغییر درب های قدیمی:

یکی از مواردی ک قبل از تعویض درب های قدیمی با درب های جدید باید مورد توجه قرار گیرد، توجه به نیاز و یا عدم نیاز به مجوز می باشد. در حقیقت در بعضی از موارد برای تعویض درب ساختمان و یا منزل به مجوز احتیاج است. به عنوان مثال برای تعویض درب ساختمان های سازمانی یا شهرکی به مجوز احتیاج می باشد، همچنین در صورت تعویض درب های آپارتمان باید رضایت تمام ساکنین را جلب کرد. 

توجه کنید که، اگر تعمیر درب ها هزینه کمتری نسبت تعویض آن ها دارد و همچنین محدودیت هزینه دارین بهتر است برای تعمیر آن ها اقدام کنید. در غیر این صورت برای تعویض آن ها اقدام کنید. درب های ساختمانی با هر فناوری و ظاهر دارای داستان و قدمت منحصر به فردی می باشند. برای تعویض درب های قدیمی می توان به صورت سفارشی اقدام کرد و در غیر این صورت می توان از درب های ساخته شده و با مدل های رایج استفاده کرد. درب های اورجینال، بیشتر از مدل های مدرن، ارزش دارند، تا جایی که می توانند ارزش ملک شما را افزایش دهند.. تعویض درب ورودی، مدرن با طراحی ویژه و جذاب، مانند درب فلزی CNC همیشه در ظاهر ساختمان تاثیر مثبت خواهد داشت.

مدل درب فلزی دولنگه کد ۶۲۳
بیشتر بخوانید

 

درب های فلزی نسل جدید و یا درب فلزی CNC چه ویژگی هایی دارد؟

درب های فلزی تولید شده توسط فناوری برش لیزری از نظر مقاومت و استحکام فوق العاده می باشند و بعد از گذشت مدتی سطح آن ها پوسته پوسته نمی شود و زنگ نخواهد زد. این نوع درب ها از ورق های فلزی با استحکام بسیار بالا و با ضخامت های بین 3 تا 4 میلی متر تولید می شوند. ناگفته نماند که ضخامت ورقه های مصرفی متناسب با سلیقه مشتری قابل تغییر می باشد.

این نوع درب با انواع آب و هوا سازگار می باشد. از دیگر ویژگی درب فلزی CNC می توان به تامین امنیت لازم و کافی برای تمام ساختمان ها توسط این نوع درب اشاره کرد. شیشه های سکوریت به کار رفته در پانل های درب، علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری، باعث مقاوم سازی در برابر نفوذ سارقین می شود. از دیگر ویژگی های درب فلزی CNC می توان به کاربری بسیار راحت آن ها اشاره کرد.

در حقیقت باز و بسته کردن این نوع درب ها به راحتی انجام می شود. می توان این درب ها را به قفل های برقی و با قابلیت خودکار و اتوماتیک، مجهز کرد. تعویض درب های قدیمی باعث جذابیت در نمای بیرونی ساختمان می شود. عده ای از مشتریان برای انتخاب انواع درب های فلزی مدرن به ویژه درب فلزی CNC قصد دیدن درب را دارند، مرکز درب فلزی توفیقی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان می توانند قبل از خرید و انتخاب درب، نمونه های درب ها بررسی کنند.


درب های فلزی مدرن
درب های فلزی مدرن

زیبایی ظاهری و نمای بیرونی ساختمان با تعویض درب های قدیمی:

درب های ورودی یک ساختمان، یک کانون توجه بسیار قوی در ورودی ساختمان می باشند. به عبارت دیگر درب های ورودی یک عنصر بسیار مهم می باشد که باعث می شود در مخاطبان درباره شکل ظاهری خانه قضاوت های متفاوتی داشته باشند. این قضاوت ها  نوعی دیدگاه می باشد که منعکس کننده شخصیت و سبک صاحب خانه خواهد بود. درب های فلزی مدرن با استفاده از متریال های مختلف و اشکال منحصر به فرد تولید می شوند . که می توان به درب فلزی CNC، درب های ساخته شده با انواع فلزات، شیشه سکوریت و … اشاره کرد که انتخاب آن ها به سبک معماری، سلیقه و … بستگی دارد. در بین انواع درب های فلزی مدرن، درب های فلزی که دارای شیشه های سکوریت می باشند بهترین نمونه های می باشند.

زیرا این درب های علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا نور و یا روشنایی محیط را به خوبی تامین می کنند. برای خرید و انتخاب انواع درب های فلزی با هر رنگ رنگ و اندازه ای می توان از مرکز درب توفیقی کمک گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *