چگونه ساخته شده درب های فلزی توخالی

چگونه درب فلزی ساخته میشود؟ از دهه 40، تکنولوژی تا حد زیادی بهبود یافته است که دربهای فلزی توخالی ساخته شده است. فرآیند تولید شامل 9 مرحله قبل از ارسال یک درب فلزی به محل کار است. ابتدا فرآیند با مواد خام آغاز می شود. مواد استاندارد برای یک درب تجاری فلزی سرامیکی است.

درب اهنی

 

فولاد گالوانیزه چیست؟

فولاد Galvanealed یک سطح فولادی است که یک پوشش گالوانیزه دریافت کرده است که آنیل شده است، که یک فرایند گرمایی است و اجازه می دهد آهسته خنک شدن، به منظور آسان سازی رنگ.

بعدا درب های فولادی از طریق یک فرآیند به نام Shearing می روند. این فرایند فلز ورق را به اندازه مشخص شده مورد نیاز برای تولید برش می دهد.

بعد قطعات اجزاء فولادی به فشار پانچ منتقل می شود. هنگامی که مواد برش خورده است، وقت آن است که در مطب پانچ حرکت کنیم.

درب اهنی

 

چگونه یک پانچ درب فلزی کار می کند؟

مطبوعات CNC پانچ دارای 56 ابزار مختلف برای برش دقت برای باز کردن مورد نیاز برای سخت افزار فلزی درب، کیت نور، لورن و سایر لوازم جانبی استفاده می شود.

پس از مشت زدن، فولاد به مطبوعات تشکیل می شود. این فشار برای خم کردن فولاد در امتداد لبه سخت استفاده می شود تا لبه های درب فلزی توخالی را تشکیل دهد. این فرایند با استفاده از یک ماشین به نام Break Break قطع 300 تومان با رنگ آمیزی 2 مرحله ای در قالب قالب استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که لبه های تنگ تنگ در هر درب به گونه ای دقیق در یک قاب درب فلزی توخالی وجود دارد .

درب فلزی حیاط ویلایی کد ۷۸۰
بیشتر بخوانید

 

درب اهنی

جوش نقطه ای درب های فلزی

یکی از مهمترین بخش های فرآیند تولید درب فلزی Spot جوش است. جوش نقطه برای استفاده از لولا، نزدیک تر و قفل تقویت کننده در داخل درب مورد استفاده قرار می گیرد، و همچنین برای تثبیت هر گونه سفت کننده های اضافی.

پس از جمع آوری پوسته فولادی، یک هسته به داخل درب اضافه می شود. این هسته نه تنها برای ارائه یک درب سفت تر استفاده می شود، بلکه همچنین امکان استفاده از ویژگی های اضافی مانند عایق درب کارآمد، مقاومت در برابر گلوله و صدا را فراهم می آورد. سه نوع هسته درب وجود دارد: هسته مرکزی عسل، هسته فولادی سخت و در نهایت هسته پلی استایرن. در حالی که در گذشته، هسته لانه زنبوری محبوب ترین بود، بهره وری محیط زیست در ساختمان های مدرن مورد نیاز است که یک درب هسته پلی استایرن تبدیل به یک استاندارد صنعتی شود.

 

درب اهنی

 

پلی استایرن ارائه می دهد یک آرام و سبک وزن پر از خواص عایق عالی و به راحتی در رابطه با سختی های فولادی و دیگر صدا صدق استفاده می شود. پلی استایرن دارای خاصیت درجه بندی شده نیز معمولا دردرب های فلزی مقاوم به نظر می رسد زیرا توانایی مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و مهار انتشار شعله است.

پایان دادن به درب با برخی از جوش لبه

در نهایت بعد از اینکه تمام اجزاء درب مونتاژ می شوند، درب فلزی از طریق یک ماشین به نام جوشکاری لبه قرار می گیرد. این جوش اتوماتیک هر دو لبه دو طرف درب را به یک محصول به پایان می رساند.

همه چیز درباره درب فلزی CNC
بیشتر بخوانید

 

درب اهنی

 

گام بعدی این است که درب را به اتاق اتمام برسانید. در اینجا کارگران لبه های جوش را تا پایان صاف برش می دهند و نقص در نقاشی ها را با نقص و لکه های سنگزنی می کنند. بعد از آن، درب قبل از نصب به آشیانه و ورود به غرفه نقاشی، آخرین بار برای کیفیت بررسی می شود.

درب های فلزی توخالی معمولا با یک پرایمر بر پایه آب خاکستری پخته می شوند. این رنگ دارای آرم کم است، نیازهای رنگ سرب را برآورده می کند و برای رسیدن به آینه 25010 برای رنگ های اولیه تست شده است. این پایان پرایمر به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی پس از نصب نصب درب به هر رنگ مورد نظر را رنگ کنند.

درب اهنی

 

 

پس از اتمام، درب آماده به ارسال به مشتری است. آخرین چیزی که قبل از حمل و نقل انجام شده، برچسب زدن درب است.

آیا همه ی درب های فلزی توخالی درجه بندی شده اند؟

اگر یک درب فلزی توخالی برچسب مناسب نداشته باشد، حتی اگر در واقع دارای درجه حرارت آتش است، پس از آن کد های آتش نشانی را برآورده نمی کند. برچسب آتش نشانی مورد استفاده برای اطلاع رسانی از خدمه نصب، و همچنین صاحبان ساختمان ها و کدهای مربوط به جزئیات بازرسان در مورد درب، مواد و امتیاز آتش است. تمام درب های ساخته شده توسط CDF یک درجه حرارت آتش 3 ساعته را دریافت می کنند و همیشه برچسب مناسب دارند!

درب اهنی

 

 

در حال حاضر درب فلزی توخالی کامل است! زمان به دقت بسته بندی درب، مطابقت آن با سفارش، آن را بر روی یک پالت قرار داده و آماده است تا حمل شود .

درب فلزی پارکینگ کد ۸۲۶
بیشتر بخوانید

 

درب اهنی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *